Smart ION logo

Нагороди

ВИБІР КРАЇНИ 2023. “Розумні пристрої для керування освітленням та електроприладами 2023 року”

За результатами досліджень аналітичного центру “Вибір Країни” інноваційні пристрої Smart ION здобули відзнаку в номінації “Розумні пристрої для керування освітленням та електроприладами 2023 року”, а їх виробник – потрапив в рейтинг кращих компаній України.

Підставою для нагородження компанії є її результати у дослідженні за авторською технологією “Споживчих уподобань” (AR-FCE), що включає оцінку надійності та ринкових позицій, аналіз показників якості, популярності та репутації організації серед споживачів.

Національна відзнака «Вибір Країни» вручається щороку підприємствам різних галузей, які роблять значний внесок у розвиток та майбутнє країни.

Під час детального аналізу компаній у номінації «Розумні пристрої для керування освітленням та електроприладами» бралися до уваги такі характеристики, як репутація на ринку, клієнтоорієнтованість, цінова політика та інші. Оцінку якості обслуговування здійснив «таємний покупець» (Mystery Shoping) із команди експертів, який отримав консультацію під час телефонного дзвінка та високо відзначив рівень розуміння потреб клієнта.

Відзнака «Вибір країни» заснована на дослідженні 49 відкритих джерел інформації про українські компанії, проведенні фокус-груп та інших технологіях. Отримати відзнаку може тільки один лідер в конкретній сфері діяльності. Мета конкурсу – визначити кращі компанії України та сприяти їх подальшому розвитку.