Smart ION logo

Про нас

ТОВ “НДВЦ “ІОН” засноване в лютому 2021 року, але роботи по розробці “розумних” пристроїв розпочалися задовго до цього. І за цей час ми навчилися справлятися з труднощами, боротися за свої мрії та досягати поставлених цілей. Наша компанія створена ентузіастами-однодумцями, що були не задоволені існуючими на ринку рішеннями, та які поставили перед собою ціль привнести більше комфорту в повсякденне життя.


“А чи вимкнена праска?” Хто із нас не задавався цим питанням, знаходячись поза домівкою?

На ринку існують рішення, які дозволяють дистанційно керувати приладами… Але що робити, коли немає інтернету? І взагалі – чому ми повинні щось встановлювати на телефон, запускати якісь додатки чи використовувати пульти? Чому відключення необхідних приладів не може відбуватися автоматично, як тільки людина полишає свою домівку? І тоді не потрібно буде хвилюватися, чи вимкнута праска…

Саме тому ми розробили розумні модулі із вбудованими сценаріями для керування освітленням та електроприладами, які замінюють дії та процеси, що виконує людина.

Наші модулі налаштовується під конкретні потреби користувача (власника) квартири, будинку, офісу чи іншого приміщення з ціллю зручного керування, збереження електроенергії та здешевлення інсталяційних робіт у порівнянні із звичайними пристроями.


Місія

Пропонувати доступний і якісний продукт для підвищення комфорту звичного способу життя, допомагати людям звільнитися від зайвого керування.

Цінності

Наша ключова цінність – якість продукту та прагнення кращого. Розвиток – наш звичайний стан.
Довіра клієнтів та повага партнерів.

Бачення

В основі нашого успіху — продуманість, ефективність та інновації. Ми прагнемо стати “законодавцями моди” на ринку пристроїв керування та управління електричними приладами.

 

Історія

 • … 2020
  Розробка прототипу
 • Лютий, 2021
  Реєстрація компанії “НДВЦ “ІОН”
  Запуск стартапу “Smart ION”
 • Липень, 2021
  Отримання гранту від USF на розвиток
 • Серпень, 2021
  Отримання Патенту на корисну модель
 • Листопад, 2021
  Отримання сертифікату відповідності
 • Лютий, 2022
  Старт продажів
 • Травень, 2022
  Відновлення діяльності після початку активної фази війни
 • Вересень, 2022
  Участь у спеціальному проекті, що сприяє відновленню громад “Хаб “Велике відновлення”
 • Серпень, 2023
  Відзнака “Вибір країни” в номінації “Розумні пристрої для керування освітленням та електроприладами 2023 року”

Ми працюємо для вас!

Якщо у вас виникли питання чи побажання — зв’яжіться з нами