Smart ION logo

Договір публічної оферти

Шановний покупець!

Будь ласка, перед замовленням продукції уважно прочитайте цю Угоду з Інтернет-сайтом Smart ION (надалі “Сайт”). Цей документ є Угодою між Сайтом (власник ТОВ «НДВЦ «ІОН», код за ЄДРПОУ 43950904, яке надає послуги під торгівельною маркою Smart ION) і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, надалі «Замовник», та визначає умови придбання товарів на Сайті.

 1. 1. Основні положення

  1. Ця Угода укладається між Замовником та Сайтом в момент оформлення замовлення.
  2. Інформація, розміщена на Сайті, містить умови пропозиції придбання (поставки) товару і є публічною офертою, відповідно до ст.633 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ). Повним і безумовним акцептом цієї Угоди є факт оформлення замовлення на запропонований товар, відповідно до положень ст.642 ЦКУ (акцепт оферти).
  3. При оформленні замовлення Замовник погоджується з умовами, викладеними в цій Угоді.
  4. Здійснити покупку на Сайті (укласти договір купівлі-продажу / поставки) має право будь-яка фізична або юридична особа, яка має необхідний обсяг та право дієздатності, здатна прийняти і оплатити товар.
  5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару або безготівковим банківським переказом.
 2. 2. Інформація про товари

  1. Товар представлений в каталозі за допомогою фото-зразків, що є власністю Сайту.
  2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією, ціною і описом товару.
  3. На прохання Замовника менеджер Сайту зобов’язаний надати (в т.ч. за допомогою електронної пошти, телефоном, месенджерів тощо) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Замовника, для прийняття ним рішення про придбання товару.
  4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Сайтом в односторонньому порядку.
  5. У разі зміни ціни товару, вже замовленого але не оплаченого Замовником, менеджер Сайту якнайшвидше інформує про це Замовника (в т.ч. телефоном, за допомогою електронної пошти, месенджерів тощо) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з Замовником дане замовлення вважається анульованим.
 3. 3. Порядок придбання товару на Сайті

  1. Замовлення приймаються через Сайт і офіційні сторінки в соціальних мережах, що зазначені на Сайті.
  2. Замовник має право оформити замовлення на будь-який товар, що розміщений на Сайті та є в наявності.
  3. Замовлення може бути здійснене Замовником наступними способами: шляхом надсилання листа на електронну пошту Сайту або оформлене самостійно на Сайті через форму зворотного зв’язку.
  4. При відсутності товару, менеджер Сайту зобов’язаний проінформувати про це Замовника.
  5. При відсутності товару Замовник має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
  6. Замовник має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Замовнику, письмово проінформувавши про це Сайт (в т.ч. електронними засобами зв’язку).
 4. 4. Доставка і передача товару Замовнику

  1. Доставка товару, придбаного на Сайті, здійснюється кур’єрськими або поштовими службами.
  2. Відправка замовленого товару здійснюється протягом 3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Замовником. Субота, неділя, святкові і неробочі дні не входять до робочих днів.
  3. Замовник зобов’язаний у присутності кур’єра або в пункті видачі перевірити замовлений товар за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару.
  4. Фактом приймання товару Замовником є оплата товару Замовником.
  5. При відмові Замовника від замовлення в момент доставки, Замовником оплачуються витрати Сайту на доставку та повернення замовлення.
  6. Замовник не зобов’язаний компенсувати витрати Сайту, пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.
 5. 5. Оплата замовлення

  1. Замовлення, зроблене на Сайті, оплачується Замовником шляхом банківського переказу або оплати через кур’єрську службу.
  2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Замовником шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Сайту протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
  3. При не надходженні коштів в строк вказаний в п. 5.2. Угоди, Сайт залишає за собою право анулювати замовлення.
 6. 6. Порядок повернення товару належної якості. Гарантійні зобов’язання

  1. Замовник має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур’єра або в пункті видачі.
  2. Повернення товару можливе в разі, якщо збережено його товарний вигляд, оригінальна фабрична упаковка, товаросупровідні документи (транспортна накладна тощо).
  3. Повернення товару проводиться за рахунок Замовника.
  4. При поверненні Замовником товару належної якості, Сайт повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазина пов’язаних з доставкою товару Замовнику.
  5. Гарантійні зобов’язання по кожному окремому товару вказані в Інструкції з експлуатації / Паспорті на сторінці з описом товару.
 7. 7. Персональні дані

  1. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана самим Замовником.
  2. Акцептом даної Оферти Замовник підтверджує, що він ознайомлений зі змістом Положення про захист і обробку персональних даних контрагентів та ознайомився із правилами збору та обробки персональних даних, що описані в Політиці конфіденційності.
 8. 8. Інші положення

  1. Замовник зобов’язаний самостійно ознайомитися з умовами Угоди, Сайт не зобов’язаний додатково, будь-яким іншим способом інформувати Покупця про наявність Угоди крім як оприлюднення її на Сайті.
  2. Власник Сайту залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати цю Угоду без будь-якого спеціального повідомлення третіх осіб. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Договору.
  3. Замовник має право розірвати Угоду у випадках і в строки, встановлені чинним законодавством України, письмово повідомивши про це власника Сайту.
  4. Повідомленням про розірвання Договору вважається заява Замовника про повернення коштів, сплачених за товар, направлена власнику Сайту в порядку, передбаченому Договором.
  5. Договір вважається розірваним з моменту отримання власником Сайту заяви та оформлення розрахункового документу Замовника про повернення коштів, сплачених за товар.
  6. Для здійснення свого права на розірвання Договору Замовник повинен обов’язково зберегти і пред’явити власнику Сайту відповідний розрахунковий документ встановленої форми (квитанцію, товарний чи касовий чек), що підтверджує придбання товару, з відміткою про дату продажу (дату передачі) товару.
   Розірвання Замовником Договору має наслідком повернення ним придбаного (отриманого) товару на Сайті.
  7. Власник Сайту не несе жодної відповідальності за будь-які збитки, включаючи, але не обмежуючись, упущену вигоду, викликані використанням Замовником товару, перервами в комерційній, виробничій або іншій діяльності, що виникли у зв’язку з використанням товару, пов’язані з монтажем або демонтажем товару, викликані пошкодженням іншого устаткування Замовника внаслідок використання ним товару або внаслідок появи несправностей (або дефектів) товару.
 9. 9. Реквізити власника сайту

Товариство з обмеженою відповідальністю “Науково-дослідницький виробничий центр “ІОН”
Код ЄДРПОУ: 43950904
Платник єдиного податку третьої групи за ставкою 5%, не є платником ПДВ
Дата та номер запису в ЄДР: 18.02.2021, 1008841020000004151
Р/р: UA803005280000026002000005986 в АТ “ОТП БАНК”
Адреса: Україна, 08710, Київська обл., Обухівський р-н, село Підгірці, вул.Дубова, будинок 24
Контакти