Smart ION logo

Приватна оселя в Чернігівській області

Публікації в рубриці "Об'єкти" готуються виконавцем робіт та не претендують на всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Ми не відповідаємо за технічну правильність реалізації об'єкта та лише наводимо текст і фото, які отримали від виконавця і виконуємо винятково роль носія інформації.

Оселя складається з двоповерхового будинку та окремо розташованими басейном, господарським приміщенням, великою альтанкою, та будиночка з вуликами.

Всі модулі Smart ION зв’язані між собою за топологією «шина» та під’єднані до конвертора Ethernet-Modbus, завдяки чому можливе не тільки локальне керування пристроями, а й підключення майже до будь-якого контролера “розумного будинку”. Наразі тестувалось з HomeAssistant. Всі модулі мають окремі ID, що дає можливість віддаленого програмування модулів, без необхідності виїзду на об’єкт.

Всі силові лінії зроблені за топологією “зірка”. Всі вимикачі дзвінкового типу під’єднані до модулів Smart ION витою парою FTP cat-5e, що дозволяє (навіть після завершення робіт) додавати функціонал заміною однокноклавішного вимикача на двохклавішний. Також відпадає необхідність в прохідних вимикачах: кожен вимикач може бути прохідним в залежності від комутації в щиті. В сан.вузлах робота витяжних вентиляторів також реалізована через модулі Smart ION з можливістю налаштування за часом роботи. Потужні споживачі (система сніготанення, силові розетки, тощо) підключені через проміжні силові реле.

Чому саме Smart ION?

  1. Це – просто. Легкий монтаж, базовий функціонал “з коробки”.
  2. Можливість розширення функціоналу після монтажу.
  3. Можливість роботи без центрального модуля та/або без доступу в інтернет, але з можливістю подальшої інтеграції до системи “розумний будинок”.
  4. Супер підтримка!!! Вирішення проблем та консультації щодо роботи в мінімальні строки.
  5. Стабільність роботи (за рік роботи не було жодного збою).


Виконавець

ТОВ "Тарлемм" (м. Чернігів, Чернігівська область)

Види діяльності:

  • всі види електротехнічних робіт: повний цикл електрофікації приватних будинків, квартир, підприємств, продаж, встановлення та обслуговування генераторів, стабілізаторів;
  • системи відеоспостереження, контролю доступу, охоронні, пожежні сигналізації – встановлення, обслуговування;
  • виготовлення, встановлення, обслуговування відкатних, розпашних, секційних воріт, автоматики. Виготовлення  металоконструкцій.

(063) 575-46-25 (viber)
(096) 294-46-14 (viber)
(050) 465-83-77 (telegram)
Офіс (073) 97-79-001 (viber)

Директор: Середа Юрій Михайлович

tarlemm.com.ua

/tarlemm2000

alt